BİZ KİMİZ?

Şirketimiz uzun yıllar yönetim sektöründe üst düzey görevlerde bulunmuş kurucuları tarafından 2019 yılında İstanbul’da faaliyete
başlamıştır.

Kaynakların en etkin şekilde kullanımı, destek ve teknik hizmetlerinin önemi, titiz, sistemli, akılcı ve planlı bir çalışma hassasiyeti içerisinde yaşadığınız yerlere değer katmak ve sizlere daha iyi hizmet sunmak kurumumuzun öncelikli hedefidir.

Referans Yönetim olarak her geçen gün artmakta olan kent nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oluşturulan Konut Sitesi, AVM, İş Merkezleri, uydu kentler, plaza ve rezidans gibi toplu yaşam alanlarında ortaya çıkan yönetim aksaklıklarının giderilmesi, teknolojinin günümüz şartlarına göre etkin kullanımı, çağdaş kent anlayışına uygun profesyonel bir destek sağlayarak hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz, tesis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamanın yanı sıra çalışanlarının emeklerini, hak ve hukuklarını güvence altına alarak onların daha iyi şartlar altında çalışmaları bizim için önemli bir husustur.

Aynı anda hem geleneği hem geleceği temsil edebilme kabiliyetine sahip, uzun hayat yolculuğunda sizlerle beraber çıkacağımız bu yolculuğumuzda dürüstlük, memnuniyet, şeffaflık ve karşılıklı güveni öncelik olarak benimsiyor ve bu prensipler doğrultusunda size her zaman hizmet ediyor olacağız.

MİSYONUMUZ

Yaşamı paylaştığımız siz değerli müşterilerimize güvenilirliğin ilk sırada olduğu, kaliteden ödün verilmediği, yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin sürekli takip edildiği, güler yüzlü ve sevgi odaklı hizmetler verirken çalışanlarımızın eğitim ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra memnuniyetlerini de en yüksek seviyede tutarak hizmet sektörüne katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Tesis yönetim hizmetleri sektöründe müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklılığının yanı sıra çalışan memnuniyetinin de ilk sıralarda olduğu bir şirket olmak.